Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
środa 21 lutego 2018 | imieniny obchodzi: Eleonora, Feliks, Kiejstus
INFORMACJE OGÓLNE
SAMORZĄD TERYTORIALNY
GMINNY PROGRAM REWITALIZACJI
KONKURSY, RANKINGI 2006 - 2010
GOSPODARKA
GOSPODARKA ODPADAMI
ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE
KULTURA
EDUKACJA
SPORT
MIEJSKI KLUB SPORTOWY " SPÓJNIA"
HISTORIA MIEJSCOWOŚCI
TURYSTYKA
ROZWÓJ SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO
DNI OŚNA
OŚNO LUBUSKIE - WIDZIANE Z LOTU PTAKA
LINKI DO STRON INNYCH URZĘDÓW I INSTYTUCJI ZWIĄZANYCH Z REGIONEM
PKS, PKP
  Ogłoszenia drobne
czytaj »
Katalog firm
i stowarzyszeń
Tutaj na pewno znajdziesz firmę lub stowarzyszenia które działają w obrębie naszego miasta.
Wejdź sprawdź.


Zapraszamy
 
Pogoda w Ośnie Lubuskim
 

 
  
Dni Ośna 2005
  

                  

OBCHODY LATO OŚNO 2005 - fotogaleria


Niepisaną tradycją miasta stały się obchodzone już po raz XIII Dni Ośna. Cykl imprez zainaugurowały 10 lipca : wystawa poplenerowa, turniej piłki nożnej, zawody sportowo – pożarnicze jednostek OSP oraz rodzinny turniej piłki plażowej nad jez. Reczynek. Kolejne imprezy tj. Turniej Piłki Nożnej o Puchar „Łęczy 2005” , zawody wędkarskie czy rodzinny turniej piłki plażowej o Puchar „Lato Ośno 2005” odbywały się w dniach 16 – 17 lipca. W piątek 22 lipca 2005 r. organizatorzy zaprosili mieszkańców na 2 seanse filmowe w kinie „Bałtyk” . Chętnych do obejrzenia „Zemsty Sithów” nie brakowało, toteż miejscowe kino wypełniło się po brzegi . Podsumowaniem Dni Ośna był natomiast cykl koncertów w amfiteatrze nad jez. Reczynek.  Gwiazdą wieczoru 23 lipca  był występ Urszuli. Ale zanim znana wokalistka pojawiła się na scenie amfiteatru licznie przybyłych widzów zachęcały DO zabawy miejscowe zespoły z Ośna Lubuskiego. Koncert finałowy zainaugurował występ chóru „Łęczanie” pod kierunkiem p. Danuty Senyszyn. Po nich wystąpiła orkiestra OSP Ośno Lubuskie pod batutą p. Romana Stefaniaka.

Atrakcją dla najmłodszych widzów był występ zespołu HOP KIDS. Po nim zaprezentował się znany już widzom w Ośnie zespół DWIE KORONY, który przypomniał najbardziej znane przeboje Krzysztofa Klenczona.

O godz. 21.00 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru URSZULA wraz z zespołem. Przypomniała widzom swoje najbardziej znane przeboje. Nad amfiteatrem zapanował „Malinowy król” , wiatr zwiewnie znosił melodię  … dmuchawce, latawce, wiatr… Koncert artystki zebrał komplet na widowni amfiteatru. Blisko przez 1,5 godziny można było bawić się i tańczyć przy znajomych rytmach.  Przy ostatnich dźwiękach konika na biegunach wokalistka opuściła amfiteatr.    

Ale nie był to jeszcze koniec koncertu. Grupa SUMPTUASTIC rozgrzała publiczność amfiteatru i to zarówno jej młodszą jak i  bardziej dojrzałą część. Koncert po północy zakończył występ grupy ANDREO & KARINA , który przypomniał największe włoskie przeboje z repertuaru duetu Romina Power i Albano, świetnie znanego w Polsce.

Publiczność w amfiteatrze tego dnia jak co roku dopisała a i niewielki deszczyk udało się przegonić pierwszymi dźwiękami płynącymi ze sceny.
Następne imprezy z cyklu Lato Ośno  już za rok.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OŚNA LUBUSKIEGO!

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
  
Maillista
Wpisz swój adres email.
- Aktualności
dopisz
  
Online: 4 odwiedzin: 3297055 top
Strona główna | Mapa | BIP |
© 2008 - 2018 Ośno Lubuskie. All rights reserved
Czas generowania strony : 0.22 sek.