Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
środa 21 lutego 2018 | imieniny obchodzi: Eleonora, Feliks, Kiejstus
INFORMACJE OGÓLNE
SAMORZĄD TERYTORIALNY
GMINNY PROGRAM REWITALIZACJI
KONKURSY, RANKINGI 2006 - 2010
GOSPODARKA
GOSPODARKA ODPADAMI
ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE
KULTURA
EDUKACJA
SPORT
MIEJSKI KLUB SPORTOWY " SPÓJNIA"
HISTORIA MIEJSCOWOŚCI
TURYSTYKA
ROZWÓJ SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO
DNI OŚNA
OŚNO LUBUSKIE - WIDZIANE Z LOTU PTAKA
LINKI DO STRON INNYCH URZĘDÓW I INSTYTUCJI ZWIĄZANYCH Z REGIONEM
PKS, PKP
  Ogłoszenia drobne
czytaj »
Katalog firm
i stowarzyszeń
Tutaj na pewno znajdziesz firmę lub stowarzyszenia które działają w obrębie naszego miasta.
Wejdź sprawdź.


Zapraszamy
 
Pogoda w Ośnie Lubuskim
 

 
  
Obwieszczenie o konsultacjach społecznych projektu Gminnego Programu Rewitalizacji
  

Ośno Lubuskie, 20 listopada 2017 r.

 

OBWIESZCZENIE

w sprawie konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Miejskiej w Ośnie Lubuskim 
 w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Ośno Lubuskie na lata 2017 - 2023

 

Na podstawie art. 5 ust.2 pkt 4 oraz art.6  Ustawy z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji (Dz. U. z 2015 r. poz. 1777 z późn. zm.) Burmistrz Ośna Lubuskiego zawiadamia o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Miejskiej w Ośnie Lubuskim w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Ośno Lubuskie na lata 2017 - 2023. Zakres konsultacji społecznych obejmie projekt Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Ośno Lubuskie. Konsultacje mają na celu zebranie od interesariuszy rewitalizacji uwag, opinii i propozycji dotyczących projektu.

 

Konsultacje społeczne przeprowadzone będą w terminie od dnia 28.11.2017 r. do dnia 21.12.2017 r. w następujących formach:

<!--[if !supportLists]-->1.       <!--[endif]-->Zbieranie uwag i wniosków w formie elektronicznej z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego. Wypełnione formularze będzie można dostarczyć drogą elektroniczną na adres e-mail:
 a) Urzędu Miejskiego w Ośnie Lubuskim: sekretarz@osno.pl wpisując w tytule „Konsultacje społeczne – projekt uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Ośno Lubuskie na lata 2017-2023”.

<!--[if !supportLists]-->b)     <!--[endif]-->firmy Future Green Innovations S.A.: rewitalizacja@greenfuture-projekt.plwpisując w tytule „Konsultacje społeczne – projekt uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Ośno Lubuskie na lata 2017 - 2023”.

<!--[if !supportLists]-->2.       <!--[endif]-->Spotkanie konsultacyjne z interesariuszami rewitalizacji, umożliwiające przedstawienie uwag i opinii na temat projektu dokumentu. Dokładny termin i miejsce spotkania zostaną podane na co najmniej 7 dni kalendarzowych przed planowanym spotkaniem.

<!--[if !supportLists]-->3.       <!--[endif]-->Zbieranie uwag ustnych w budynku Urzędu Miejskiego w Ośnie Lubuskim, ul. Rynek 1, 69-220 Ośno Lubuskie lub w siedzibie firmy Future Green Innovations S.A., ul. Podole 60, 30-394 Kraków.

 

Materiały informacyjne dostępne będą:

1) na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Ośnie Lubuskim pod adresem www.osno.pl

2) w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta i Gminy Ośno Lubuskie pod adresem internetowym http://bip.wrota.lubuskie.pl/ugosnolubuskie/

3) w Urzędzie Miejskim w Ośnie Lubuskim, ul. Rynek 1, 69-220 Ośno Lubuskie, w  godzinach pracy Urzędu.

 

Zgodnie z art. 6 ust. 7 Ustawy o rewitalizacji niezwłocznie po zakończeniu niniejszych konsultacji opracowana zostanie informacja podsumowująca ich przebieg, zawierająca dane o miejscu i czasie ich przeprowadzenia oraz omówienie ich przebiegu, a w przypadku formy o której mowa w pkt 1 – również wszystkie uwagi wraz z odniesieniem się do nich. Zamieszczenie na stronie podmiotowej Gminy w Biuletynie Informacji Publicznej informacji dotyczących wszystkich przeprowadzonych form konsultacji społecznych kończy te konsultacje.

 

 

 

Burmistrz Ośna Lubuskiego

(-) Stanisław Kozłowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
Do pobrania
 
Formularz zgłaszania uwag
Projekt GPR
Załacznik nr 2 do GPR
Załacznik nr 1 do GPR
   
  
  
Maillista
Wpisz swój adres email.
- Aktualności
dopisz
  
Online: 5 odwiedzin: 3297043 top
Strona główna | Mapa | BIP |
© 2008 - 2018 Ośno Lubuskie. All rights reserved
Czas generowania strony : 0.33 sek.