X Turniej o Puchar Burmistrza Ośna Lubuskiego
18 kwietnia 2026 roku odbył się jubileuszowy X Turniej o Puchar Burmistrza Ośna Lubuskiego w siatkówce kobiet. Do Ośna przyjechały zespoły z Sulęcina, Gorzowa Wielkopolskiego, Pyrzyc oraz Kostrzyna. Wydarzenie rozpoczęło się punktualnie o 9.00, mecze rozgrywane były na dwóch boiskach. Tuż przed rozpoczęciem turnieju, pod czujnym okiem sędziów, odbyło się losowanie drużyn do grup. W pierwszej grupie zagrały: Do Garów Sulęcin, Black Team Pyrzyce i Megamocni Volleyball Kostrzyn. Do rywalizacji w drugiej grupie stanęły: Pingwinki Kostrzyn, Ciao Italia Gorzów Wielkopolski oraz MKS Ośno Lubuskie. Mecze były wyjątkowo emocjonujące, pełne siatkarskich niespodzianek, niesamowitych obron, zagrywek, ataków. Po fazie grupowejw półfinale