O biznesie przy kawie w Ośnie Lubuskim

29.05.2026
Informacja
Drukuj
Pobierz
Dodano przez: A A
Drukuj

28 maja br.  w Sali Rajców ratusza miejskiego w Ośnie Lubuskim odbyło się spotkanie pn. „O biznesie przy kawie” organizowane przez Kostrzyńsko – Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz Polską Agencję Inwestycji i Handlu.  To wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń, nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych oraz rozmów o rozwoju przedsiębiorczości w swobodnej i inspirującej atmosferze. Wydarzenie zgromadziło przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji oraz ekspertów, tworząc przestrzeń do dyskusji o aktualnych trendach rynkowych i możliwościach współpracy. Przy aromatycznej kawie uczestnicy mogli poznać nowe perspektywy biznesowe, wymienić się pomysłami oraz zdobyć praktyczną wiedzę wspierającą rozwój firm i inwestycji w regionie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za obecność.

Na skróty